Błędy w terapii Regeneracja w Pentagramie - tych rzeczy unikaj
- Szczegóły
Holistyczne podejście do człowieka oraz zasady bioinformacyjnej terapii pozwoliły na wypracowanie nowej, progresywnej metody regeneracji zwrotnej zwanej Regeneracją w pentagramie. Korzysta ona z najnowszych doświadczeń psychotroniki, fitoterapii, homeopatii, krystaloterapii i biorezonansu. Przed przystąpieniem do terapii warto poznać błędy, których należy unikać, by metoda ta była skuteczna i przyniosła jak najwięcej korzyści dla poprawy naszego zdrowia.
Podstawa terapii Regeneracji w pentagramie
Bioinformacja, której nośnikiem są ekstrakty roślinne, pozwala uzyskać w organizmie stan równowagi. W efekcie wzmacnia się odporność ciała i harmonizuje psychika. Główną zasadą jest twierdzenie, że substancje czy minerały wykazują skuteczność przy odpowiednim poziomie rozrzedzenia. Składniki ze sobą współdziałają w jednym czasie na wielu poziomach, co pozwala zwielokrotnić ich skuteczność. System Regeneracji w pentagramie opracowany przez Energy opiera się na pięciu preparatach roślinnych, z których każdy wspomaga inny obszar organizmu człowieka. Jest to doskonała forma profilaktyki. Trzeba jednak mieć na uwadze, że i przy tej formie terapii popełniane są błędy, które skutkują niepożądanymi efektami. Czego należy unikać?
Błędy przy terapii Regeneracja w pentagramie
Terapia jest skuteczna i dobra, jednak należy pamiętać o kilku kluczowych elementach, które przekładają się na efektywność oraz nasze własne bezpieczeństwo. Popularnym błędem jest mała ilość spożywanych płynów. Należy pić ich więcej, ale unikać napojów gazowanych. Kolejną pomyłką jest zbyt szybkie zwiększanie dawki. Oczywiście należy to robić, ale stopniowo! Niektóre osoby przyjmują profilaktycznie wszelkie środki bez przerwy, co jest błędem, ponieważ konieczne jest stosowanie ich w wariancie 3:1, czyli na 3 tygodnie zażywania 1 tydzień przerwy. Wiele osób popełnia błędy w związku z tym, że nie czytają zaleceń albo nie pytają specjalistów. W efekcie szybko się zniechęcają lub wszelkie reakcje, które są skutkiem działania preparatów, traktują jako niepożądane efekty i przerywają terapię.